26. 03. 2013 - 23:15
Štimac nakon Walesa: Bilo me strah
907
Shares
Štimac nakon Walesa: Bilo me strah

Velika pobjeda Hrvatske u Walesu

Štimac nakon Walesa: Bilo me strah

D. D.
26. 03. 2013 - 23:15
0
Shares
Hrvatska je u Walesu napravila sjajan posao, pobjedivši domaćina s 2:1. Hrvati su tako ostali u "mrtvoj" trci s Belgijancima za plasman na Mundijal 2014. "Jako sam se bojao ove utakmice. Nije Wales protivnik od kojeg bi mi trebali strahovati, ali kada se dogodi u ovakvom rasporedu, onda je jako teško. Bilo je važno ući u utakmicu s karakterom, a mi to nismo napravili. Bilo je teško hvatati njihov ritam bez toga", prva je reakcija Igora Štimca nakon teško izborene pobjede u Swanseaju. "Prvi put smo jurili rezultat, nije bilo lako. Protivnik je bio raspoložen, dvije pobjede protiv Škotske dale su nam smopouzdanje. Vidjelo se da smo mi prazni, nismo imali preciznost, brzinu ni protok lopte u prvih 45 minuta. Uštimali smo se kasnije", prenio je Index.hr prve izjave hrvatskog selektora nakon velike pobjede u Walesu.
Učitaj još novosti