20. 04. 2024 - 15:56
DINO SKENDER: Zaslužena pobjeda, čestitam dečkima
907

0

Oglasio se trener Širokog Brijega nakon današnje utakmice i pobjede protiv Igmana

Fudbaleri Širokog Brijega danas su na čitlučkim Barama savladali Igman rezultatom 4:1 u susretu 27. kola WWin lige BiH.

Nakon ove utakmice, izjavu za Arenu je dao i trener kluba sa Pecare, Dino Skender, koji je poručio da je njegov sastav odlično ušao u utakmicu, te je dodao kako je prvih pola sata dobro stajao, a onda je malo pao.- Odlično smo ušli u utakmicu. Prvih pola sata smo dobro stajali, a onda smo malo pali. Igman je krenuo malo pritiskati, postigli su gol u najnezgodnijem trenutku, pred kraj poluvremena, ali smo se onda resetirali na poluvremenu i jako dobro smo odgovorili. Zaslužena pobjeda i čestitam dečkima, kazao je Skender.

Inače, u narednom kolu će Široki Brijeg gostovati na Grbavici gdje će igrati susret protiv Željezničara.