"DOĐI OVAMO", KAMERA SNIMILA RONALDA: Zagalamio na sina - a...
907

"DOĐI OVAMO", KAMERA SNIMILA RONALDA: Zagalamio na sina - a ovo je reakcija Juniora (VIDEO)

0

U 20. kolu prvenstva Saudijske Arabije, Al Nassr je pobijedio Al Fateh rezultatom 2:1, uz još jedan gol Cristiana Ronalda. Ipak, ono što je privuklo pažnju bila je scena s početka utakmice između Ronalda i njegovog sina Juniora.

Junior, zajedno s drugom djecom koja su izašla na teren da pozdrave igrače, namjerno je zaobišao oca dok su se pozdravljali. Cristiano, vidjevši ovo, pozvao je sina riječima: 'Cris, dođi ovamo i poljubi oca'.

Junior je zastao na trenutak, ali potom produžio dalje, ne čineći se da je na kraju pozdravio oca.

Što se tiče same utakmice, Al Nassr je slavio rezultatom 2:1. Cristiano je postigao vodeći gol u 17. minuti, koristeći ubačaj Al Ghannama. Gosti su izjednačili u 29. minuti preko Al Najdija, ali pobjedu je osigurao Otavio pogotkom u 72. minuti.

Cristiano Ronaldo sada ima 21 gol u ovoj sezoni, uz devet asistencija. Al Nassr nastavlja loviti Al-Hilal u borbi za titulu, trenutno zauzimajući drugo mjesto na tabeli s 49 bodova, četiri manje od vodećeg tima, ali s jednom utakmicom manje.