Emotivni rolerkoster navijača HSV-a: Upali na teren, napravili...
907
Emotivni rolerkoster navijača HSV-a: Upali na teren, napravili feštu pa pali u očaj

0

Navijači HSV-a će morati čekati barem još neko vrijeme na povratak u Bundesligu nakon što je Heidenheim danas u 99. minuti osigurao ulazak u viši rang.

Naime, Darmstad je ranije osigurao ulazak u elitni rang njemačkog nogometa, a u posljednjem kolu druge lige trebalo se razriješiti pitanje ko će biti drugi klub koji će direktno prema Bundesligi.

Bio je to HSV sve do 99. minute utakmice između Regensburga i Heidenheima jer je slavni klub u posljednjem kolu slavio kod Sandhausena 1:0.

HSV je u tom slučaju samo morao dočekati kraj susreta u kojem Heidenheim neće pobijediti pa su navijači uletjeli u teren slaviti ulazak u Bundesligu jer je Heidenheim do 58. minute gubio sa čak 0:2 kod Regensburga.
Do 93. minute je gubio i 1:2, ali je u trećoj minuti sudijske nadoknade iz jedanaesterca na 2:2 izjednačio Beste.

Heidenheimu je trebao još samo jedan pogodak za veliko slavlje i do njega je došao u 99. minuti.

Strijelac za 3:2 je bio Kleindienst te bacio navijače HSV-a doslovno u očaj. HSV će imati još jednu šansu za promociju budući da će igrati baraž protiv Stuttgarta.