Luka Jović nakon meča završio je u suzama: Mogao je biti...
Luka Jović nakon meča završio je u suzama:  Mogao je biti heroj, a postao je TRAGIČAR!

Luka Jović nakon meča završio je u suzama: Mogao je biti heroj, a postao je TRAGIČAR!

0

Suze srbijanskog napadača obišle su Evropu...

Fudbaleri Fiorentine na izuzetno bolan način ostali su bez trofeja u Kupu Italije.

Fudbaleri Intera odbranili su trofej, pošto su u finalu u Rimu pobedili Violu sa 2:1. Na stadionu Olimpiko Fiorentina je povela u trećem minutu golom Nikolasa Gonzalesa, ali Inter je golovima Lautara Martinesa, koji je bio strijelac u 29. i 37. minutu, stigao do preokreta i trofeja.

Luka Jović, koji je dobio šansu u drugom poluvremenu, mogao je da postane heroj svog tima, a na kraju je ispao tragičar.

Imao je Luka nekoliko sjajnih prilika u finišu meča, ali nije uspio da zatrese mrežu i to ga je potpuno slomilo.

Čim se utakmica završila golgeter je briznuo u plač.