![Sarajevo na zanimljiv način najavilo dolazak bugarskog defanzivca (VIDEO)](/storage/2025/02/05/thumbs/67a397fe-b6f4-4e1e-9eb7-47579d5af17e-1738772692-martin-paskalev-341x280.jpg)
Real Madrid u posljednjem je kolu španskog prvenstva izgubio od Valencije 1:0 i tako ostao na trećem mjestu iza Barcelone i Atletico Madrida. Utakmica Valencije i Reala bila je do samog kraja nabijena tenzijama, a eskaliralo je u sudijskoj nadoknadi drugog dijela, kad je Vinicius Junior dobio crveni karton jer je udario protivničkog igrača.
Vinicius je cijelu utakmicu trpio uvrede s tribina i od protivničkih igrača, no nije jedini. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić također je morao slušati svašta s tribina. Na društvenim mrežama osvanula je snimka na kojoj navijači Valencije na bizaran način vrijeđaju Modrića. Viču mu: "Tvoja kosa smrdi na slaninu". Povik je to koji je u Španiji uvreda, no na našem jeziku zvuči dosta komično.
Index.hr