12. 03. 2023 - 18:25
ČISTA UMJETOST, KAKVI MAJSTORI! Pogledajte vjerovatno...
907
ČISTA UMJETOST, KAKVI MAJSTORI! Pogledajte vjerovatno najljepšu akciju sezone. Arsenalova 24 dodavanja prije gola

PREMIERSHIP

0

Arsenal je s uvjerljivih 3:0 na gostovanju savladao Fulham u 27. kolu Premier lige i tako zadržao prednost od pet bodova nad drugoplasiranim Manchester Cityjem. Momčad Mikela Artete sva tri pogotka postigla je u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Gabriel Magalhaes, Gabriel Martinelli i Martin Odegaard, a za sva tri gola asistirao je Leandro Trossard.

Artetina momčad igra trenutno možda i najljepši nogomet u Europi, a najbolji dokaz za tu tvrdnju je drugi gol koji je u 26. minuti postigao Martinelli. Igrači Arsenala su prije gola odigrali čak 24 dodavanja a da nisu dali šansu rivalu da je dotakne. Lopta je kružila po cijelom terenu dok na kraju nije stigla na lijevu stranu do Trossarda, koji je precizno pogodio glavu Martinellija.