TEŠKOM MUKOM, ALI BODOVI SU TU Messi mađioničarski, brzonogi...
907
TEŠKOM MUKOM, ALI BODOVI SU TU Messi mađioničarski, brzonogi Mbappe koristi sjajnu asistenciju VIDEO

0

Paris Saint Germain je u utakmici 27. kola francuske Ligue 1 došao do dramatične 2:1 pobjede na gostovanju kod Bresta. Ova superbogata momčad odigrala je još jednu u nizu slabih i neuvjerljivih partija, ali Kylian Mbappe bio je dovoljan za spas momčadi Christophea Galtiera.

PSG je u utakmici krenuo s dvije najveće zvijezde koje je imao na raspolaganju, Kylianom Mbappeom i Lionelom Messijem. Neymar zbog teške ozljede nije konkurirao za ovu utakmicu, a neće ga ni biti do kraja sezone. Ipak, Parižani su jedva slomili Brest.

Strijelac prvog pogotka bio je Carlos Soler. Španjolski veznjak bio je precizan u 37. minuti utakmice, a jedini pogodak Bresta na utakmici pao je također u prvom dijelu susreta. Postigao ga je Franck Honorat u 44. minuti. Konačnih 2:1 postavio je Kylian Mbappe u 90. minuti čudesnim pogotkom.