907
POTPUNO RAZOČARAN! Dejan Stanković BIJESAN poslije remija s Moncom! Italija BRUJI o njegovom potezu poslije meča

SERIE A

0

Fudbaleri Monce i Sampdorije odigrali su u Monci neriješeno 2:2, u meču 21. kola italijanske Serije A, a golove za domaći tim postigli su Adrea Patanja u 32. i Mateo Pesina iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Dvostruki strijelac za Sampdoriju bio je Mateo Gabijadini u 12. i 58. minutu, ali to svakako nije bilo dovoljno da trener Dejan Stanković bude zadovoljan.

Svoj bijes ka situaciji u kojoj se našao klub iskalio je tako što se nije pojavio na konferenciji za novinare poslije meča, a tu informaciju prenijeli su svi sportski novinari u Italiji.

Monca je sa 26 bodova na 10. mestu na tabeli, a Sampdorija je na pretposljednjem, 19. mjestu sa 10 poena. U narednom kolu Sampdorija će dočekati Inter, dok će Monca gostovati Bolonji.