Marca: Najnevjerojatniji gol ikad. Sjeo je na klupu pa počeo...
907
Marca: Najnevjerojatniji gol ikad. Sjeo je na klupu pa počeo slaviti

0

ATLETICO MADRID i Getafe remizirali su odigravši 1:1 u subotnjoj utakmici 20. kola španjolske Primere na stadionu Wanda Metropolitano. Angel Correa postigao je vodeći gol za Atletico u 60. minuti, a gosti su do boda stigli pogotkom Enesa Unala u 83. minuti iz jedanaesterca. Posebno je zanimljiva bila proslava Atleticovog gola.

Angel Correa postigao ga je u 60. minuti utakmice, no kratko mu se veselio. Gol nije bio priznat, a on je već krenuo prema klupi na poziv trenera Diega Simeonea. Dvije minute nakon što je gol postignut, sudac je pokazao da je provjerom snimke utvrđeno da je postignut na ispravan način i da Atletico vodi.

Argentinski reprezentativac u tim je trenucima već sjedio na klupi s jaknom na sebi, kad su mu suigrači potrčali u zagrljaj na zajedničku proslavu gola. Koji trenutak kasnije zamolio ih je da se razmaknu da ga može i sam proslaviti.