Ronaldo uhvatio suparnika i podigao ga s poda: Krenulo je...
907
Ronaldo uhvatio suparnika i podigao ga s poda: Krenulo je naguravanje

0

Cristiano Ronaldo je u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio prvi gol za Al Nassr u 15. kolu saudijskog prvenstva, a njegova momčad odigrala je 2:2 s Al Fatehom. Portugalac je četiri minute ranije s poda na silu podigao suparničkog braniča Ammara Al Daheema, koji je pao nakon skoka s 37-godišnjom zvijezdom, a zatim se uhvatio za lice.

Ronaldo je, čini se, smatrao kako Daheem glumi da je pretrpio prekršaj, odnosno da je primio udarac. Kada ga je Portugalac podigao, Daheem je bio sasvim u redu te je počelo naguravanje igrača obiju ekipa, koje je na kraju smirio glavni sudac, Argentinac Rapallini.

Al Fateh je poveo preko bivšeg igrača Barcelone Cristiana Tella, a Anderson Talisca je poravnao do poluvremena. Sofiane Bendebka je vratio prednost domaćinu, ali se onda u 93. minuti ukazao Ronaldo, koji je golom spasio svoju momčad. Gol je zabio iz kaznenog udarca tako što je pucao po sredini, a suparnički golman se bacio u svoju lijevu stranu. Bio mu je to 820. gol u karijeri.