28. 01. 2023 - 20:59
Bavarci su u krizi, a prednost na vrhu se lagano topi
907

0

Nogometaši Bayerna treći susret u nizu ostali su bez pobjede, pošto su danas remizirali s Eintrachtom rezultatom 1:1.

Nakon remija rezultatom 1:1 protiv Leipziga i Koelna, navijači Bayerna nadali su se da će danas protiv Eintrachta iz Frankfurta konačno prekinuti niz utakmica bez pobjede. No, ostvarili su isti rezultat.

Nije tako djelovalo pošto su Bavarci dugo imali prednost koju je donio Leroy Sane u 34. minuti.

Međutim, u 69. minuti Randal Kolo Muani pogađa za 1:1. Taj pogodak donio je inicijativu domaćina, ali bez učinka, tako da je ostalo 1:1.

Ono što je zanimljivo, jeste da se Bayernova prednost na vrhu Bundeslige potpuno "istopila". Zahuktali Union Berlin je na minusu od samo jednog boda, a Leipzig za Bayernom kasni dva boda.

U narednom kolu Bavarci idu odličnom Wolfsburgu, dok Eintracht dočekuje Herthu.