Ljutiti Embolo nakon utakmice imao zanimljiv komentar o...
907
Ljutiti Embolo nakon utakmice imao zanimljiv komentar o Mitroviću i Vlahoviću

0

Švicarska je sinoć ostvarila pobjedu od 3:2 protiv Srbije, te je tako izborila plasman u osminu finala Svjetskog prvenstva.

Utakmica koja je donijela mnogo turbulencija, imala je i svoje treće poluvrijeme koje je trajalo čak i poslije utakmice.

Jedan od nogometaša koji je nakon utakmice dao zanimljive izjave je strijelac druggo gola za Švicarsku, Embolo.

On je istakao da je malo falilo da Švicarska bude prvoplasirana u grupi, što bi im dosta više odgovaralo.

"Kada sam zamjenjen shvatio sam da imamo šansu da budemo prvi u grupi. Iznerviralo me to jer mogli smo da zabijemo četvrti ili peti gol. Ponosan sam na tim", rekao je Embolo.

Na poseban način opisao je i dva napadača Srbije, Dušana Vlahovića, te Aleksandra Mitrovića.

"Našim defanzivcima nije bilo nimalo lako. Odradili su izvrstan posao. Nije lako kada imate dva bika koji nose sve pred sobom za protivnike", kazao je Embolo.

Sigurno je da će Embolo biti važan faktor i u nastavku takmičenja za Švicarsku, te da će dati sve od sebe da izbore narednu fazu takmičenja.