18. 11. 2022 - 20:00
Đokoviću drhtale ruke od umora. Pogledajte što je napravio
907

0

Novak Đoković pobijedio je Danila Medvedeva 6:3, 6:7, 7:6 u 3. kolu crvene skupine ATP Finalsa u Torinu te je bez poraza ušao u polufinale dok je Rus nastup na završnom turniru sezone završio bez ijedne pobjede. Medvedev je u trećem setu servirao za meč, ali nije uspio i Đoković je slavio u tie-breaku.

Đoković je imao dosta problema pred kraj drugog seta. Zvao je pomoć liječnika jer je imao, činilo se, problema s vidom što je Medvedev iskoristio i dobio drugi set. Nakon njegova završetka Đoković je jedva došao do klupe i dok je brisao lice ručnikom, ruke su mu se tresle od umora.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ĐOKOVIĆEVU DRAMU NAKON DRUGOG SETA.

Nakon toga je skinuo mokru majicu i onda se polio bočicom vode po glavi kako bi došao k sebi. Djelovao je premoreno, ali je nekako uspio nastaviti meč i onda ga dobiti u tie-breaku trećeg seta. U nedjelju će za finale igrati protiv Taylora Fritza.