907
DERBI SEVILJE BIO JE PAKLEN, JEDAN OD MEČEVA SEZONE! Tri crvena kartona, BOMBETINA Gudelja s 30 metara, a onda...

PRIMERA

0

Stadion "Benito Viljamarin" u Sevilji je bio poprište nevjerovatne utakmice. Derbi grada Sevilje je bio paklen.

U 22. minutu smo vidjeli lijepu akciju Betisa, Kanales upošljava Iglesijasa koji nalazi Ruibala, ali bez gola.

Velika greška odbrane domaćih u 32. minutu. Sabali vraća loptu, Mir seče, vara Brava, ali je njegov šut izbačen sa same gol-linije. A onda su krenuli crveni kartoni. Gonzalo Montiel pravi neoprezan start, sačekali smo VAR i to je crveni karton za Argentinca. Sevilja ostaje sa igračem manje u 36. minutu.

Betis dolazi do vođstva uz dodatak sreće. Kanales i Fekir su pokušali sa šutem, lopta se odbija od Hesusa Navas i završava u golu Sevilje u 43. minutu.

Autogol legende Sevilje u derbiju. A onda još jedan crveni karton. Nabil Fekir dobija direktan crveni karton poslije starta nad Gomezom, igrao se treći minut nadoknade, i to nakon što je VAR nekoliko minuta pregledao sporni momentat.

U desetom minutu nadoknade prvog dijela igre Iglesijas promašuje odličnu šansu. Bono fenomenalno čuva svoj gol.

U 49. minutu Betis ostaje sa devetoricom na terenu. Još jedan grubi start, Iglesijas dobija direktan crveni karton u 49. minutu. Deset minuta kasnije Sevilja preti preko Lamele, ali do gola gosti dolaze preko Nemanje Gudelja. Igrao se 81. minut, srpski internacionalac pravom bombom izjednačuje na 1:1.

OVDJE pogledajte golčinu Seville.

Mogao je Gudelj i do drugog gola i preokreta svog tima - šut u devedestom minutu pak završava na okviru gola. Imao je veznjak još jednu priliku, ali Betis uspijeva da zadrži bod.