JAOOOOOOOOOO KAKAV JE OVO IGRAČ: Neymar se zatrčao, a onda...
907
JAOOOOOOOOOO KAKAV JE OVO IGRAČ: Neymar se zatrčao, a onda spektakl - eurogol je postigao mađioničar iz Rosarija

LIGUE 1

0

Nogometaši PSG-a poveli su u duelu protiv Nice s 1:0 u 29. minuti i taj rezultat je na poluvremenu.

PSG i Nica sastali su se na Parku Prinčeva u duelu 9. kola Lige 1, a Parižanima je nepunih pola sata trebalo za vodstvo.

Gol je postigao Lionel Messi u 29. minuti. Sve je sam Argentinac uradio. Nakon prodora je izborio faul malo izvan 16 metara, a onda uzeo loptu i majstorski zabio iz slobodnjaka.

Mnogi su očekivali udarac Neymara, ali mađioničar iz Rosarija jednostavno je nepogrešiv u ovakvim situacijama i za njega su slobodni udaraci kao za druge penali.

OVDJE pogledajte majstoriju Argentinca.

Bio mu je to peti ligaški pogodak uz sedam asistencija. Četvrti je na listi strijelaca, a ispred su njegovi saigrači Neymar sa osam i Mbappe sa sedam golova, dok je treći Moffi iz Lorienta sa šest golova.

Trener Parižana je napravio malo iznenađenje, pa je odlučio odmoriti Mbappea, koji je ostao na klupi, a Ekitike je uz Messija i Neymara u napadu.