VUČICA SE ISPROMAŠIVALA, MOURINHO POCRVENIO: Atalanta pokorila...
907
VUČICA SE ISPROMAŠIVALA, MOURINHO POCRVENIO: Atalanta pokorila Olimpico i izbila na čelo tabele

SERIE A

0

Danas su igrane utakmice 7. kola Serie A, a zanimljivu utakmicu odigrali su Roma i Atalanta.

Roma je bila blagi favorit, najviše zbog domaćeg terena, ali to nije smetalo gostima koji su ostvarili minimalnu pobjedu od 0:1.

Domaća ekipa je dominirala, stvarala šanse, ali niti jednu nije uspjela pretvoriti u pogodak dok su gosti iz jedinog šuta u okvir gola ostvarili pobjedu.

Jedini gol na utakmici viđen je u 35. minuti kada je Scalvini matirao domaćeg golmana, za ispostaviti će se konačan rezultat utakmice.

Gol vrijedan tri boda kojeg je postigao Scalvini možete pogledati OVDJE.

Nevjerovatno je šta je sve Roma uspjela promašiti na ovoj utakmici, a čak je i Mourinho dobio crveni karton u 57. minuti utakmice.

On je protestovao nakon što njegovoj ekipi nije dosuđen, kako je barem on smatrao, čist jedanaesterac, a na kraju je morao van terena.

Nakon poraza na domaćem terenu Roma je pala na šesto mjesto na tabeli sa trinaest osvojenih bodova.

Sa druge strane, nakon velike pobjede u gostima Atalanta je sada prva na tabeli sa sedamnaest osvojenih bodova iz sedam odigranih utakmica.