NAJVEĆA SENZACIJA U LIGAMA PETICE: Bundesliga će na pauzi...
907
NAJVEĆA SENZACIJA U LIGAMA PETICE: Bundesliga će na pauzi imati potpuno neočekivanog lidera, ni Bayern ih nije uspio pobijediti

UNION BERLIN JE APSOLUTNI HIT

0

Bundesliga na reprezentativnoj pauzi imat će potpuno neočekivanog lidera, a pobjedom protiv Wolfsburga od 2:0, na prvo mjesto zasjeo je Union Berlin.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a sve vrijedno pomena desilo se u drugom poluvremenu kada je u ovoj sezoni sjajni Union Berlin postigao dva pogotka i došao do nova tri boda.

Igrala se 54. minuta kada je Siebatcheu pogodio za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je Becker u 77. minuti.

Ovo je za Union Berlin peta pobjeda u ovoj sezoni, druga uzastopna, a na reprezentativnu pauzu idu kao jedini tim koji još uvijek nije doživio poraz u ovoj sezoni i u sedam odigranih mečeva imaju pet pobjeda i dva remija uz gol-razliku 15:4. Nedavno su igrali i s Bayernom, a konačan rezultat tog susreta bio je 1:1.

U narednom meču će igrati protiv Eintractha iz Frankfurta, a trenutno imaju dva boda više od Borussije Dortmund, četiri više od Freiburga koji je treći i pet više od Bayerna, Hoffenheima i Borussije M'gladbach koji imaju po 12 osvojenih bodova.