907
SENZACIJA SVIH SENZACIJA! Monza upisala prvi trijumf ikada u Seriji A, a tragičar je jedan od najboljih igrača Juvea: Je li moguće da je namjerno minirao Allegrija?

SERIE A

0

I to se dogodilo, u 7. kolu Serije A Monza je ostvarila prvi trijumf. I to kakav, savladala je Juventus s 1:0.

Tako je samo nastavljena agonija Stare dame, koja je u ozbiljnoj rezultatskoj krizi i s 11 bodova je u sredini tabele.

Tim iz Torina nadao se da će najzad do pobjede na gostovanju kod posljednjeplasirane Monze, ali na kraju je ostao bez ijednog boda.

U 40. minuti gosti su ostali bez igrača manje, nakon što je isključen Angel di Maria.

Argentinac je laktom udario protivničkog igrača u stomak, pa mu je sudija Maresca pokazao direktan crveni karton i poslao ga u svlačionicu.

Bivši igrač Manchester Uniteda, Reala, PSG-a... ostavio je svoje saigrače na cjedilu i itekako je kumovao ovom porazu.

To pogledajte OVDJE.

Inače, Di Maria je i u prošlom kolu bio u centru pažnje, kada su ga kamere uhvatile kako s Milikom komentariše poteze trenera Maxa Allegrija.

Zlobnici bi rekli, Argentinac je odlučio sam smijeniti trenera...

Inače, domaćin je s igračem više na terenu uspio zabiti gol u 74. minuti. Rezervista Gytkjaer je pogodio na centaršut Ciurrije i tako Monzi donio prvu pobjedu u historiji u Seriji A, a pogodak pogledajte OVDJE.