Sane zabio Barceloni pa izašao 10 minuta prije kraja. Bio je...
907
Sane zabio Barceloni pa izašao 10 minuta prije kraja. Bio je bijesan

0

LEROY SANE (26) zabio je drugi gol Bayerna u 2:0 pobjedi nad Barcelonom u drugom kolu skupine C Lige prvaka.

Njemački krilni napadač pogodio je u 54. minuti, četiri minute nakon što je minhenski sastav u vodstvo doveo Lucas Hernandez. Trener Bayerna Julian Nagelsmann je deset minuta prije kraja izvadio Sanea i u igru ubacio Mathysa Tela.

Sane je na klupi pozdravio suigrače i trenere, uzeo bocu i snažno je bacio na zemlju. Bild je objavio da je zatim otišao ravno u svlačionicu. Nakon utakmice objasnio je zašto je to napravio. "Jednostavno je stvar emocija. Nisam bio ljut jer sam izašao iz igre. Bio sam malo umoran i trener je to primijetio. Nisam dobro igrao. Zato je boca morala pretrpjeti udarac", rekao je Sane.