07. 09. 2022 - 20:44
LIGA PRVAKA: Ajax i Sporting ostvarili uvjerljive pobjede na...
907
LIGA PRVAKA: Ajax i Sporting ostvarili uvjerljive pobjede na otvaranju grupa A i D

NAJELITNIJE KLUPSKO TAKMIČENJE

0

Na otvaranja Lige prvaka grupa A i D sastali su se Ajax i Rangers te Eintracht i Sporting.

Ajax je sasvim lagano savladao Rangers sa 4:0. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu, igrao se 17. minuti kada je Alvarez pogodio za 1:0, na 2:0 povisio je Berghuis u 32. minuti, već u idućem napadu bilo je 3:0, a gol je postigao Kudus.

Konačnih 4:0 postavio je Bergwijn u 80. minuti.

Drugi meč dana su igrali Eintracht i Sporting, a gosti su tek u drugom poluvremenu uspjeli da slome otpor domaćina. Za dvije minute u drugom poluvremenu Sporting je riješio utakmicu, u 65. minuti Edwards je pogodio za 0:1, dok je u 67. minuti Trincao povisio na 0:2. Santos je 83. minuti postigao gol za 0:3, što je bio i konačni rezultat utakmice.