E STVARNO JE GOAT! Messi večeras čudesno primio loptu, obrukao rivala kao rijetko ko, a onda...

LIGUE 1

0

PSG večeras slavio s 3:0 u 5. kolu Ligue 1 protiv Toulousea u gostima.

Nakon 50. minuta aktuelni prvaci imali su sigurnih 2:0, a pogađali su Neymar i Mbappe. Konačan rezultat postavio je Bernat.

Gosti su poveli u 37. minuti nakon zaista spektakularne akcije navalnog trija.

Mbappe i Messi su na izuzetan način potpuno izigrali odbranu domaćih, a akciju je završio odlični Neymar sedmim golom sezone.

Pogledajte OVDJE vodeći pogodak Parižana.

Lionel Messi se večeras nije upisivao u strijelce, ali je još jednom dokazao zašto je vjerovatno najbolji igrač u historiji ove igre.

PSG je početkom drugog poluvremena udvostručio prednost protiv Toulousa, a upravo je Messi bio najzaslužniji za pogodak.

Argentinac je na fantastičan način primio loptu, potom probio po lijevoj strani, poigrao se s defanzivcem Toulousa, a onda odigrao povratni pas Mbappeu koji je bez problema zatresao mrežu za 2:0.

Pogledajte OVDJE majstoriju omalenog napadača i egzekuciju Mbappea.