31. 08. 2022 - 22:59
DERBI ODLUČEN U 98. MINUTI Redari sprječavali žestok sukob...
907
DERBI ODLUČEN U 98. MINUTI Redari sprječavali žestok sukob usijanih klupa nakon gola u posljednjoj sekundi

PREMIERSHIP

0

Čudesan meč večeras su na Anfieldu odigrali Liverpool i Newcastle.

Redsi nisu počeli na očekivan način ovu sezonu, a novi šok doživjeli su u 38. minuti.

Longstaff je sjajno uposlio Alexandera Isaka, a ovaj majstorski zakucao loptu u mrežu domaćih.

Gol Svraka pogledajte OVDJE.

Podsjećamo, Isak je ovog ljeta stigao iz Real Sociedada i najskuplji je igrač Newcastlea ikada.

Navijači Redsa su strepili sve do 61. minute, kada je Salah sjajno uposlio Firmina, a ovaj pogađa za 1:1.

Gol Brazilca pogledajte OVDJE.

Liverpool je do kraja utakmice pokušao na sve načine da dođe do pobjede i kada su svi očekivali kraj Redsi su u 98. minuti zabili gol za 2:1 i došli do preokreta i pobjede.

Nakon kornera nastala je velika gužva u petercu gostiju gdje se najbolje snašao Carvalho koji sjajno pogađa za 2:1 i eksploziju oduševljenja na Anfieldu. Newcastle je bio na korak od boda, ali Liverpool je pokazao svoj šampionski mentalitet.

Na kraju je došlo do sukoba dvaju klupa, a redari su imali pune ruke posla da smire usijane glave. Gol vrijedan tri boda pogledajte OVDJE.