907
Ancelotti nakon Almerije nije imao lijepe riječi o pojačanju od sto miliona eura

0

Real Madrid uspješno je krenuo u odbranu naslova prvaka Španije.

Kraljevski klub sinoć je na gostovanju kod Almerije slavio teže od očekivanog, a rezultat je bio 1:2.

Almeria je vodila nakon prvih 45 minuta pogotkom Ramazanija, no Vazquez i Alaba su se u drugom poluvremenu potrudili da sva tri boda stignu u Madrid.

Među starterima koje je Ancelotti poslao na teren bili su i Aurelien Tchouameni, nogometaš ovog ljeta doveden iz Monaca za 100 miliona eura, te Eduardo Camavinga.

Ovaj drugi je zamijenjen na poluvremenu, a njegov sunarodnjak doveden u aktualnom prijelaznom roku napustio je teren u 58. minuti.

Ancelotti je nakon utakmice priznao da su oba igrača loše odigrala.

"Aurelien Tchouameni i Eduardo Camavinga nisu u utakmicama pokazali kvalitetu koju pokazuju na treninzima. To je normalno, teško je nositi dres Real Madrida", rekao je Talijan.

Inače, prije utakmice s Almerijom Carlo Ancelotti je javnosti saopštio važnu odluku.

"Završit ću svoju karijeru ovdje u Real Madridu. Nakon toga ću se povući. Ovaj klub je na vrhu, ima smisla staviti tu riječ na kraj", poručio je Ancelotti i time naravno oduševio Realove navijače.

Podsjetimo, u narednom kolu Real Madrid očekuje novo gostovanje i to u Vigu kod ekipe Celte.