05. 08. 2022 - 21:25
Bayern za 45 minuta "obesmislio" Bundesligu i ponizio...
907
Bayern za 45 minuta

Bayern za 45 minuta "obesmislio" Bundesligu i ponizio aktuelnog osvajača Evropske lige

0

Nogometaši Bayerna uspjeli su "obesmisliti" takmičenje u Bundesligi već u prvih 45 minuta utakmice protiv Eintrachta iz Frankfurta, a već na pauzi tim iz Minhena ima prednost od 5:0.

Bayern je sjajno otvorio meč i već u petoj minuti lukavim pogotkom Kimmicha došao u vodstvo od 1:0, a samo šest minuta nakon toga Pavard postiže drugi gol za Bavarce i već tada im donosi veliku prednost.

Mane u 29. minuti pogađa za 3:0, a šest minuta nakon toga, tačnije u 35. minuti, Musiala je pogodio za 4:0.

Potpuni potop Eintractha u prvom poluvremenu krunisao je Gnabry golom u 43. minuti, čime je pokazao koliko je zapravo Bayern moćan i koliko je mnogo iznad svih timova u Bundesligi.

Prvi gol u Bundesligi postigao je i Mane, a pogledajte ga OVDJE.

Da stvar bude "gora", Eintracth je prošle sezone osvojio Evropsku ligu i naredne sezone će igrati u Ligi prvaka, no nakon današnje utakmice, pitanje je koliko zapravo mogu u najjačem evropskom klupskom takmičenju.