Velež zaboravio na Štilića, 1:1 u Gabeli
907

0

Željezničar je izjednačio protiv Veleža u Gabeli u 49. minuti susreta.

Velež je imao prednost od 35. minute pogotkom Alena Dejanovića, ali samo što je počelo drugo poluvrijeme Plavi s Grbavice su se vratili u meč.

Lijepa je to akcija Željezničara bila. Luka Malić je ubacio, a Semir Štilić je sam kao duh u kaznenom prostoru i postiže pogodak za 1:1.

Ponovo se potvrdilo da Rođeni imaju ogromnih problema u defanzivnoj liniji. Sada su potpuno zaboravili na Štilića koji je bio sam kao duh pred golom.

Slaviša Bogdanović nije mogao ništa napraviti u ovom slučaju i mreža Veleža se zatresla za izjednačenje rezultata na 1:1.

Amar Osim i Edis Mulalić su odabrali ove sastave za današnji meč.

VELEŽ: Bogdanović, Pavić, Bajrić, Zeljković, Pršeš, Anđušić, Haskić, Sijamija, Hasanović, Ikić, Dejanović.

ŽELJEZNIČAR: Muftić, Malić, Kosorić, Cocalić, Mekić, Haračić, Gasal, Štilić, Hodžić, Santos, Galić.

Glavni sudija meča je najbolji bh. arbitar Irfan Peljto iz Sarajeva, pomoćnici su Senad Ibrišimbegović iz Travnika i Goran Dujak iz Odžaka.

Četvrti sudija utakmice je Frano Jelić iz Širokog Brijega.