Bivši nogometaš Sarajeva obilježio kolo u Srbiji nakon što je...
907
Bivši nogometaš Sarajeva obilježio kolo u Srbiji nakon što je tukao protivnika

0

TSC iz Bačke Topole slavio je u Nišu 3:0 protiv Radničkog u četvrtom kolu srbijanskog prvenstva, a utakmicu je obilježio kapiten domaćeg tima Aleksandar Pejović koji je u 65. minuti dobio drugi žuti karton.

Nekoliko trenutaka ranije gostujući igrač Stojić faulirao je Arsića, a bivši nogometaš Sarajeva je prišao u želji da ubrza izvođenje slobodnog udarca.

Nakon što nije uspio u pokušaju da uzme loptu, Pejović je srušio Stojića na pod i krenuo ga žestoko udarati.

Sudija Milanović odmah ga je isključio iz igre, a bio je to prvi crveni karton za Radnički budući da je u 68. minuti zbog drugog žutog kartona isključen i Gakou.

Klub iz Niša je tako završio katastrofalnu sedmicu budući da je u četvrtak eliminisan iz Konferencijske lige ispadanjem od ekipa Gzira s Malte.
Podsjetimo, Pejović je u Radnički stigao prošlog ljeta iz redova kluba s Koševa.

Iskusni veznjak je za Sarajevo nastupao jednu sezonu.