907
SPEKTAKL NIJE IZOSTAO Real protiv Stare dame pokazao svu moć, Vlahović potpuno odsječen: Svi pričaju o partiji OTPISANOG

PRIJATELJSKI MEČ

0

Nakon poraza od Barselone (0:1) i remija sa meksičkom Amerikom (2:2), fudbaleri Reala iz Madrida zabilježili su svoj prvi trijumf na turneji u Sjedinjenim Američkim Državama!

I to protiv Juventusa rezultatom 2:0, zahvalujući strijelcima Karimu Benzemi u 19. iz penala i Marku Asensiju u 69. minutu.

Utakmicu je na Pasadena stadionu pratilo čak 93.702 navijača, a španski meidji ističu da su David Alaba i Eder MIlitao u potpunosti zatvorili Dušana Vlahovića koji je igrao do 64. minuta.

Karlo Anćeloti je na teren izveo ekipu koja bi 10. avgustra trebalo da igra Superkup Evrope protiv Ajntrahta iz Frankfurta, a psoebno je pohvalio veni red u sastavu Luka Modrić, Kasemiro, Toni Kors.

- Zovem ih Bermudski trougao, jer lopta nestaje kod njih - našalio se Karleto koji je još jednom pohvalio Karima Benzemu.

Vredi pomenuti i nekog novog Edena Azara koji je u 63. ušao u igru i bio je jedna od najzaslužniji za drugi gol Madriđana, a mnogi su ga bili otpisali.