25. 06. 2022 - 19:20
FK Tuzla City u finišu ostao bez pobjede protiv Maribora
907

0

FK Tuzla City remizirao je danas u pripremnom meču sa slovenačkim prvakom Mariborom. Bilo je 1:1.

Tim Dragana Jovića je imao prednost u ovom meču sve do 85. minute kada Maribor dolazi do remija.

Slovenački prvak bio je nešto konkretniji tim u prvom poluvremenu. Imali su opasnije situacije pred golom Fejzića, ali nije bilo prave završnice.

S druge strane Tuzla City je iz prve prave šanse postigla pogodak. Nakon ubacivanja Mišića iz kornera u 17. minuti, mrežu Maribora pogađa Semir Smajlagić za prednost od 1:0.

Ovaj rezultat se zadržao sve do 85. minute meča kada Maribor ipak dolazi do gola. Aleks Pihler je pogodio za konačnih 1:1.

Za Tuzla City su od prve minute igrali: Fejzić, Šukilović, Mehidić, Čeliković, Nukić, Fereira, Karjašević, Mehanović, Mišić, Kuzmanović, Smajlagić.