907
SNIMAK KOJI OBILAZI PLANETU Raheem Sterling je odličan igrač, ali i on ponekad promaši NEMOGUĆE

PREMIERSHIP

0

Manchester City je sinoć savladao Wolverhampton s 5:1 u gostima, a jedan od pet pogodaka na meču postigao je Raheem Sterling.

Reprezentativac Engleske jedini je koji je pogodio pored Kevina de Bruynea na Molineuxu, a postigao je gol za konačan rezultat susreta u 84. minuti meča.

Nije bilo teško Sterlingu da postigne gol. Ubacio je loptu u prazan gol, ali nekoliko minuta ranije ni to nije mogao napraviti.

Dobio je Sterling loptu na nekoliko metara od gola. Međutim, nije uspio da postigne gol. Promašio ju je, ali nije stativu i imao je žestok sudar s njom.

OVDJE pogledajte veliki promašaj Sterlinga i bliski susreta sa stativom.

Sterling je ove sezone za Građane odigrao ukupno 46 utakmica i ima učinak od 17 golova i osam asistencija.

Prema informacijama engleskih medija, 27-godišnji krilni napadač mogao bi napustiti City u ljetnom prelaznom roku, a njegov novi klub trebao bi postati Arsenal.

Podsjećamo, Sterling je član Cityja od 2015. godine kada je došao iz Liverpoola za 44 miliona funti i postao najskuplji engleski fudbaler svih vremena u tom trenutku.