907
Ljepotica na srpskim tribinama napravila pometnju: Zbog nje su svi gledali hajlajtse s Metalac - Novi Pazar (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE

0

Novi Pazar pobijedio je ekipu Metalca s 3:0 u Gornjem Milanovcu, a ljubiteljima fudbala posebnu pažnju privukla je jedna navijačica.

Našla se u kadru prenosa i zbog nje je pregled utakmice dobio čak 10.000 pregleda na jutjubu.

Što se meča tiče, gostujući fudbaleri su poveli već u 23. minutu, a strijelac je bio iskusni Stefan Dimić. Sa tim rezultatom se otišlo i na poluvrijeme.

Metalac je imao svojih prilika, ali je Novi Pazar svoje koristio. Pogotkom bivšeg igrača Željezničara Mustafe Mujezinovića u 56. minutu susreta gosti su stigli do prednosti od dva gola, da bi konačan rezultat postavio pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde, Ibrahim Mustafa, deset minuta pre kraja regularnog dijela meča.

Navijačica tako nije bila baš talična Metalcu, koji je ostao zakucan za dno Superlige sa samo 30 bodova.

S druge strane, Novi Pazar je u plej-autu vezao treću pobjedu i sada je blizu opstanka u superligaškom rangu.