EVROPSKA LIGA

NEVIĐENI SKANDAL VELIKE ZVIJEZDE OD 100 MILIONA EURA Napao suca u tunelu i čeka ga teška kazna: "Je*ena korupcija!"

0

Sinoć smo saznali finaliste Evropske lige.

Nakon poraza od 1:2 u prvoj utakmici, West Ham je poražen i na gostovanju kod Eintrachta i to s minimalnih 1:0 golom Borrea iz 26. minute.

Eintracht će tako igrati protiv Rangersa u finalu i imat će priliku pobjedom da stignu do plasmana u Ligu prvaka, a sve to propustit će West Ham u kojem imaju razloga da budu ljuti.

Naime, na poluvremenu utakmice zabilježena je scena gdje prva zvijezda Čekićara Declan Rice verbalno napada suca Manzana, optužujući ga da je uzeo mito pred ovu utakmicu.

"Sudija! Sudija! Cijelu noć, tako je loše. Kako možeš biti tako loš? Iskreno", pitao se Rice.

Zatim se okrenuo da ode i dodao: "Vjerovatno si je*eno plaćen. Je*ena korupcija!"

Rice će se sada definitivno suočiti s kaznom, a spominje se suspenzija od tri utakmice.

Inače, Rice bi vrlo lahko mogao biti prva zvijezda prijelaznog roka u Engleskoj, jer je na meti Manchester Uniteda i spominje se cifra od vrtoglavih 100 miliona eura.

Podsjetimo, West Ham je sinoć dobio dva direktna crvena kartona. Prvo je Cresswell isključen u 17. minuti, a onda i trener Moyes u 77. minuti.

Finale Evropske lige zakazano je za 18. maj na Ramon Sanchez Pizjuanu u Sevilli.