Četiri gola Željezničara u prijateljskoj utakmici, povreda...
907
Četiri gola Željezničara u prijateljskoj utakmici, povreda Osmanovića

0

Fudbaleri Željezničara upisali su pobjedu u prvoj utakmici ove zime i prvoj utakmici od kako je Edis Mulalić ponovo stigao na klupu Plavih.

Tim sa Grbavice je u Trening centru "Igman" na Ilidži savladao Baton sa 4:1, a golove za Plave postigli su Nedim Mekić u 28. minuti i Adeshini Fatai u 36. minuti prvog poluvremena, dok su u nastavku susreta pogodili Armin Ćerimagić i Ševkija Resić.

Željezničar je prvi primio pogodak i to na samom otvaranju meča, u trećoj minuti, kada je Adi Bambur pogodio.

Edis Mulalić je od prve minute na teren poslao sljedećih 11: Bender, Kosorić, Beća, Malić, Galić, Cocalić, Mekić, Bekrić, Štilić, Gasal, Fatai   U nastavku susreta ušli su: Resić, Ćerimagić, Osmanović, Duraković, Drina, Hajdarević, Križevac, Žerić, Muftić, Musić, Hodžić i Šehić.

Ono što može da zabrine Edisa Mulalića jeste povreda ruke Dženana Osmanovića zbog čega je utakmica i bila prekinuta na desetak minuta. On je odvezen u dom zdravlja, pa će se uskoro znati stepen njegove povrede.