23. 01. 2022 - 09:47
HAOS, SKINUO ŠORTS DOK JE SLAVIO GOL: Poslao BOMBU u mrežu u...
907
HAOS, SKINUO ŠORTS DOK JE SLAVIO GOL: Poslao BOMBU u mrežu u 97. minutu, pa šokirao navijače! (VIDEO)

0

Iskusni Nikola Komazec je oduševio sve golom, ali ovakvu proslavu niko nije očekivao.

Nekada dugogodišnji napadač Hajduka iz Kule Nikola Komazec već dugo godina nastupa u Aziji, a sada je čim je stigao u tajlandski klub Ajutaja napravio pravi haos na terenu!

Njegov tim je dočekao Prae junajted i bilo je 1:1 u 90. minutu, a onda je uslijedila spektakularna završnica. Prvo su gosti pogodili za vođstvo u 93. minutu, a onda je Komazec pokazao kakvu nogu ima.

Poslao je pravu bombu u mrežu rivala u 97. minutu i tako uspeo da izjednači rezultat, ali nakon tog gola je sve šokirao. I ranije je bio poznat po ekscentričnim proslavama golova, ali sada je nadmašio sebe,

Kada je postigao gol istrčao je sa terena, stao na momenat, a onda je skinuo šorts! Stavio ga je na glavu i nastavio da slavi, a sudija mu je zbog toga dao žuti karton.