17. 01. 2022 - 23:19
(VIDEO) Bijesni Krunić, Rebić i Ibrahimović okružili sudiju...
907
(VIDEO) Bijesni Krunić, Rebić i Ibrahimović okružili sudiju nakon skandalozne greške, on im se izvinjavao

0

Spezia je savladala ekipu Milana sa 2:1 u večerašnjoj utakmici. Ipak, sam rezultat je pao u drugi plan, jer je duel na San Siru imao pravu triler završnicu.

Naime, igrala se druga minuta sudijske nadoknade drugog poluvremena kada je Messias zatresao mrežu Spezije, ali je pogodak bio poništen zbog toga što je sudija svirao faul nakon nad Ante Rebićem koji je prethodio golu.

U ovakvoj situaciji uglavnom je praksa da se pusti prednost, a nakon što su ga igrači Rossonera okružili i napali, sudija je shvatio da je napravio grešku, te se izvinjavao fudbalerima Milana.