13. 01. 2022 - 23:08
OVO BI GA MOGLO PROGANJATI NOĆIMA Napadač Liverpoola...
907
OVO BI GA MOGLO PROGANJATI NOĆIMA Napadač Liverpoola nevjerovatnim promašajem u 90. minuti propustio donijeti impobjedu protiv Arsenala

LIGA KUP

0

Liverpool i Arsenal remizirali su večeras u prvoj utakmici polufinala EFL kupa odigravši bez golova 0:0.

Pravo je pitanje kako je utakmica završena bez pogodaka, s obzirom na šansu koju su Redsi imali u posljednjim minutama meča.

Arsenal je od 24. minute igrao sa igračem manje jer je Granit Xhaka dobio direktan crveni karton, a najbolju šansu Redsi su imali u samoj završnici kada je Takumi Minamino promašio gotovo prazan gol.

Minamino je natrčao na odbijenu loptu, ispred gol linije je stajao samo jedan igrač Arsenala, ali je uprkos tome fudbaler Liverpoola poslao loptu visoko preko gola i propustio idealnu šansu da svom timu donese pobjedu. To pogledajte OVDJE.