ZBOG OVOGA JE VLAHOVIĆ MORAO VAN TERENA: Trener Fiorentine...
907
ZBOG OVOGA JE VLAHOVIĆ MORAO VAN TERENA: Trener Fiorentine objasnio zašto je Srbin morao na klupu, kamera snimila sočne psovke

0

Dušan Vlahović izjednačio je rekord Kristijana Ronalda po broju golova današnjim pogotkom protiv Sasuola.

Srpski napadač je u 57. minutu postigao pogodak za 1:2 u meču koji je završen nerješenim ishodom 2:2, a golgeter Fiorentine došao je do 33. gola u kalendarskoj godini, što je rekord u italijanskom fudbalu.

dusan-vlahovic-1wsw8yw9xr12r1hmubmjdmnf6s

Ipak, Vlahović je zamijenjen od strane trenera Vinčenca Italijana u 87. minutu, a umjesto njega je ušao defanzivac Igor. Nekadašnji đak Partizana bio je poprilično šokiran činjenicom da napušta teren "Artemio Frenkija".

Nije krio nezadovoljstvo Vlahović prema svom treneru u momentima kada je izlazio iz igre, a onda se poslije zagrljaja sa istim zaputio ka klupi.

- Ostalo je još nekoliko minuta do kraja, morali smo da budemo oprezni. Sasuolo je uveo ofanzivce Žeremija Bogu i Gregorija Defrela. Morao sam da napravim izmjenu, imali smo igrača manje. Takvu sam odluku donio. U Italiji u 99,9% slučajeva ko dobije crveni karton, na kraju izgubi, istakao je Italijano.