07. 12. 2021 - 20:22
PEP JE BIJESAN, ŠTA SE DOGAĐA SA GRAĐANIMA Odbrana kao da je...
907
PEP JE BIJESAN, ŠTA SE DOGAĐA SA GRAĐANIMA Odbrana kao da je na izletu, a onda ih je Mahrez vratio u igru:  Ipak šok je uslijedio u 83. minuti (VIDEO)

LIGA PRVAKA

PEP JE BIJESAN, ŠTA SE DOGAĐA SA GRAĐANIMA Odbrana kao da je na izletu, a onda ih je Mahrez vratio u igru: Ipak šok je uslijedio u 83. minuti (VIDEO)

0

RB Leipzig je stigao do vodstva protiv ekipe Manchester Cityja u šestom kolu grupne faze Lige prvaka.

Strijelac pogotka bio je Dominik Szoboszlai koji je pogodio nakon odličnog dodavanja Konrada Laimera

Pogodak pogledajte OVDJE.

Leipzig je stigao do novog pootka protiv Manchester Cityja, ali su Građani uspjeli da se vrate u meč. Trenutno rezultat glasi 2:1.

Strijelac drugog pogotka bio je Adnre Silva u 71. minuti utakmice, a samo šest minuta nakon tog pogotka uslijedio je "trzaj" Građana, a strijelac pogotka bio je Riyad Mahrez.

Gol Silve pogledajte OVDJE, a OVDJE gol Mahreza.

Cityju je posao dodatno otežan jer je u 83. minuti direktan crveni dobio Kyle Walker.

U drugom susretu ove grupe PSG vodi protiv Bruggea sa 4:1, a četvrti gol za Parižane dao je Messi s bijele tačke.