Ni Xavi ne pomaže: Betis nosi puni plijen s Nou Campa
907

0

Real Betis je danas u 16. kolu španske Primere s 0:1 slavio protiv Barcelone.

Prvu šansu na utakmici u 10. minuti imao je Coutinho, ali Rui Silva mu sjajno brani šut. Narednu ozbiljniju šansu vidjeli smo pred kraj poluvremena, a imali su je gosti. Ruibal je pokupio jedno dodavanje na ivici kaznenog prostora, ali jako loše šutira.

Drugo poluvrijeme otvoreno je golom, no pogodak Juanmija je poništen zbog ofsajda. Nakon toga je čak tri šanse imao rezervista Dembele, no Francuz nije uspio da dovede svoj tim u vodstvo.

Vrlo brzo stigla je kazna. Bivši igrač Barcelone, Christian Tello, sjajno asistira za Juanmija koji pogađa mrežu Ter Stegena. Ovaj put nije bilo ofsajda i ovaj pogodak značio je i velika tri boda za goste.

Gol Juanmija pogledajte klikom OVDJE.

Samo dvije minute nakon toga El Abde je imao veliku šansu da donese izjednačenje Kataloncima, no iz šesnaesterca je šutirao visoko preko gola.

Ovo je prvi poraz Xavija na klupi Barcelone u četvrtoj utakmici. Ima još dvije pobjede i jedan remi.

Betis je ovom pobjedom stigao do 3. mjesta s 30 bodova, dok je Barcelona ostala sedma s 23.

Ranije danas Sevilla je s 1:0 savladala Villarreal, dok nas danas još očekuju utakmice Atletico Madrid - Mallorca (18:30) i Real Sociedad - Real Madrid (21:00).