907
OVO JE LOB GODINE Reprezentativac Kosova zaludio Englesku čudesnom majstorijom

OVO SE POSTIŽE JEDNOM U ŽIVOTU

0

Ipswich je danas pred svojim navijačima sa 2:1 pobijedio Crewe u meču 20. kola Championshipa.

Meč je obilježio reprezentativac Kosova, Bersant Celina, koji je postigao zaista spektakularan pogodak.

Domaći su fantastično otvorili utakmicu i poverli već u trećoj minuti kada je autogol postigao Offord.

Do drugog gola Ipswich je stigao u petoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, a upravo tada u centru pažnje bio je Celina.

Reprezentativac Kosova s vrha kaznenog prostora je na čudesan način lobovao protivničkog golmana i postigao pogodak koji će pamtiti sigurno do kraja života.

To remek djelo pogledajte OVDJE.

Ovaj 25-godišnji veznjak je inače igrač Dijna, ali je ljetos stigao u Ipswich na posudbu do kraja ove sezone. Odigrao je do sada 14 mečeva u svim takmičenjima i zabio je tri gola, te upisao isto toliko asistencija.

Za reprezentaciju Kosova debitovao je prije pet godina, te odigraO 29 mečeva i postigne jedan pogodak.

Celina je svojevremeno bio i član akademije Manchester Cityja, ali se na Etihadu nije uspio nametnuti.