907
PODNO VEZUVA PLEŠU ŠAMPIONI? Napoli je na proste faktore rastavio Lazio, Mertens ima svoj šou

SERIE A

0

Napoli i Lazio igraju trenutno na stadionu Diego Armando Maradona derbi 14. kola italijanske Serije A, a izgleda da je pobjednik riješen već nakon prvog poluvremena.

Naime, domaći imaju više nego sigurnih 3:0, a briljirao je sjajni Dries Mertens s dva pogotka.

Domaći su do prednosti stigli već u sedmoj minuti kada je Zielinski zakucao loptu u mrežu Reine za 1:0. Gol pogledajte OVDJE.

Samo tri minute kasnije bilo je 2:0 na semaforu. Mertens je napravio dar-mar u kaznenom prostoru Lazija i zatim je savladao iskusnog Reinu, a to pogledajte OVDJE.

Belgijanac je u centru pažnje bio i u 29. minuti, a ovaj put je postigao spektakularan pogodak vrha kaznenog prostora. Tu majstoriju možete pogledati OVDJE.

Navijači Lazija su bijesni na Reinu što nije bolje reagovao, ali zaista teško da je mogao nešto bolje intervenisati kod ovih pogodaka. Neki su otišli toliko daleko da su poručili Špancu čak da mu je vrijeme za penziju...