24. 11. 2021 - 21:34
Tadić je u prvom poluvremenu bio bijesan na bh. sudiju Irfana...
907
Tadić je u prvom poluvremenu bio bijesan na bh. sudiju Irfana Peljtu, a nakon utakmice mu je prišao i...

LIGA PRVAKA

0

Bh. sudija Irfan Peljto skoro pa odlično je odsudio utakmicu 5. kola grupne faze Lige prvaka između Besiktasa i Ajaxa.

Pobjedu je na kraju slavio Ajax koji je preokretom savladao turskog velikana rezultatom 2:1, a oba pogotka za nizozemski tim postigao je rezervista Haller.

Peljto se nakon utakmice pozdravio s igračima obje ekipe, a posebno je bilo zanimljivo kada je bh. arbitru prišao kapiten Ajaxa Dušan Tadić.

Srspki reprezentativac je izuzetno oštro reagovao na Peljtinu odluku da mu u prvom poluvremenu dosudi faul nad Pjanićem, ali nakon utakmice uslijedio je sportski pozdrav njih dvojice.