907
SVE JE MOGLO BITI DRUGAČIJE DA SU OVO DALI Pjanić GENIJALNIM pasom namjestio ZICER saigraču, ovaj to nije iskoristio

LIGA PRVAKA

0

Besiktas i Ajax odigrali su meč u 5. kolu grupne faze Lige prvaka, a gosti su slavili 1:2.

KO JE BABO, ZNA SE Edin Džekooooooooooooo odjekuje Meazzom: Dijamant u samo 5 minuta dva puta majstorski pogodio (VIDEO)

Besiktas je poveo u 22. minuti susreta pogotkom Richada Ghezzala iz penala koji je nakon gledanja VAR-a dosudio bh. sudac Irfan Peljto, ali je Ajax poravnao početkom drugog poluvremena pogotkom Hallera. Isti igrač je poslije dao i svoj drugi gol za prednost gostiju i pobjedu.

Pjanić pao nakon duela sa Tadićem, a Srbin potpuno poludio na Peljtu jer je dosudio faul: Pogledajte reakciju bh. sudije (VIDEO)

Imao je Besiktas u finišu prvog poluvremena priliku da udvostruči prednost, ali je nije iskoristio Cyle Larin.

Pjanić je fantastično proigrao Larina, ali ovaj iz stopostotne šanse šutirao u golmana Ajaxa i propustio idealnu priliku za svoj tim, što je nizozemski velikan u drugom poluvremenu kaznio.