MEAZZA JE PROKLJUČALA, HRVAT JE JUNAK Inter na sjajan način preokrenuo protiv lidera i dokazao da se ne predaje u šampionskoj utrci

SERIE A

0

Sjajan derbi 13. kola na Meazzi večeras igraju Inter i Napoli.

Edin Džeko nije u potpunosti zaliječio povredu pa će priliku čekati s klupe.

U 17. minuti sijevnula je kontra lidera Serije A, Insigne je sjajno uposlio Zielinskog koji odličnim udarcem matira golmana Ospinu i gosti vode. Gol pogledajte OVDJE.

Ipak, u 24. minuti Koulibaly je skrivio penal, koji je sviran tek nakon intervencije VAR-a. Calhanoglu je namjestio loptu i odlično pogodio za 1:1.

I onda u samoj završnici prvog dijela centaršut Calhanoglua iz kornera, a Perišić majstorski matira golmana gostiju i Inter vodi 2:1. Taj trenutak pogledajte OVDJE.