09. 10. 2021 - 20:51
KAKAV PROJEKTIL Igrači Kosova se hvatali za glave nakon...
907
KAKAV PROJEKTIL Igrači Kosova se hvatali za glave nakon golčine napadača Švedske

KVALIFIKACIJE ZA SP

0

Švedska je večeras na svom terenu rutinski došla do pobjede protiv Kosova od 3:0 u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Skandinavci su do prednosti protiv Kosova stigli u 29. minuti kada je Forsberg načeo goste udarcem s bijele tačke.

DOVEO ŠKOTE NA KORAK OD BARAŽA Mektominej postigao prvi gol za reprezentaciju i to u 94. minuti za pobjedu

Domaći su na drugi gol čekali do 62. minute, ali itekako je vrijedilo.

Odlični napadač Real Socijedada Alexander Isak je sjajnim driblingom kroz noge probacio loptu jednom igraču Kosova, a zatim je spektakularno s 18 metar pogodio za 2:0.

Ovo je jedan od najljepših pogodaka u dosadašnjem dijelu kvalifikacija za SP. To pogledajte OVDJE.

Domaći su tačku na ovaj meč stavili u 79. minuti kada je konačnih 3:0 postavio Quaison samo četiri minute nakon ulaska na teren.