JOVIĆ UKOPAO REAL MADRID, MOGAO JE BITI JUNAK KLUBA ALI.. Kad...
907
JOVIĆ UKOPAO REAL MADRID, MOGAO JE BITI JUNAK KLUBA ALI.. Kad vidite šta je promašio bit će vam jasno, ovo bi i dijete pogodilo (VIDEO)

0

Baš ništa neće Luku Jovića! Srpski napadač u Real Madridu nikako da iskoristi i ono malo šansi koje mu se pružaju, a u šokantnom porazu od Šerifa ponovo je bio u centru pažnje.

Moldavski klub je napravio senzaciju sjajnim pogotkom u 89. minutu za pobjedu 2:1, a samo minut ranije Luka Jović je bio u izvanrednoj prilici!

screenshot-27
Ne dobija Jović mnogo prilika u ekipi Karla Anćelotija. Do sada je upisao tek četiri meča u Primeri gdje je na terenu proveo mizernih 31 minut, a protiv Šerifa je prvi put igrao u Ligi šampiona ove sezone.

Upisao je 24 minuta na terenu kada je zamijenio Edena Azara, a u 88. minutu utakmice ukazala mu se šansa kojom je mogao da Realu donese veliki trijumf.

Rodrigo je napravio odličan prodor po desnom boku, uspeo da se izbori za poziciju i centrira pravo ka Joviću, ali Srbin ne uspijeva da lijepo zahvati loptu, smetao mu je i jedan igrač Šerifa, pa iz blizine uspjeva da samo "doturi" loptu do golmana moldavskog šampiona. Evo kako je to izgledalo - POGLEDAJTE OVDJE.

Već u sljedećem napadu, Šerif je uspio da sve šokira i odnese bodove sa stadiona "Santijago Bernabeu".