Džeko potopio Fiorentinu pa poručio: Ko je babo
907

FACEBOOK

0

U okviru petog kola italijanske Serie A, Inter je upisao novu pobjedu protiv ekipe Fiorentine sa 3:1. Domaćin je poveo u 23. minuti utakmice preko Riccarda Sottila, a do kraja prvog poluvremena ostalo je 1:0 za ekipu iz Firence.

Ipak, u nastavku utakmice uslijedio je pravi preokret Nerazzurra i do dolaska na prvo mjesto na tabeli za sada. Prvo je Matteo Darmian pogodio za 1:1 u 52. minuti utakmice.

Samo tri minute kasnije reprezentativac Bosne i Hercegovine, Edin Džeko je kreirao potpuni preokret utakmice i pogodio za 2:1. Naš fudbaler je napustio teren u 70. minuti kada je u igru ušao Alexis Sanchez.

Konačnih 3:1 i ovjeru velike pobjede Intera postavio je Ivan Perišić u 87. minuti utakmice koji je pogodio nakon nesebične asistencije Gagliardinija.

Po završetku meča, na zvaničnoj Facebook stranici bh. kapitena osvanuo je rezultat uz komentar: Ko je babo...