20. 09. 2021 - 17:57
Vuku se repovi nakon spektakularne pobjede Reala: Sudija je...
907
Vuku se repovi nakon spektakularne pobjede Reala: Sudija je teško oštetio Šišmiše?!

PRIMERA

0

Madridski Real je slavio ludim preokretom na gostovanju kod Valencije u 5. kolu La Lige, utakmica je završila rezultatom 2:1.

Iako su domaćini poveli pogotkom Huga Dora u 66. minuti i skočili na prvo mjesto prvenstvene tabele, bez svega su ostali u samo tri minute.

Prvo je u 86. minuti izjednačio Junior Vinicius, a dvije minute kasnije i asistirao Benzemi za veliku pobjedu.

No, nakon utakmice na internetu se pojavila snimka dvojbene situacije u kojoj je Valencia, čini se, poprilično oštećena. Pri kraju sudijske nadoknade prvog poluvremena Casemiro je napravio prekršaj nad Gomezom.

Bio je to žestok start s obje noge na članak Valencijine devetke, za što je Brazilac dobio samo žuti karton, a već nakon prvog pregleda snimke, čini se da je dobro i prošao.

Čini se da sudija Fuentes ne bi pogriješio da je brazilskom veznjaku odmah pokazao put pod tuš, bio je to start za direktno isključenje.

Prekršaj Casemira nad Gomezom možete vidjeti OVDJE, pa procijenite sami...