
Francuski mediji prenose kako je PSG našao zamjenu za Killiyana Mbappea a radi se o Richarlisonu.
Riječ je o brazilskom napadaču koji igra u fantastičnoj formi,a trenutno nosi dres Evertona.
Parižani su se pomirili sa činjenicom da Mbappe želi ovog ljeta napustiti Park Prinčeva i otići u Madrid kako bi igrao za klub koji voli od djetinjstva, a za njegove usluge će francuski velikan dobiti 180 miliona.
Richarlison je na Goodison Park stigao 2018. godine iz Watforda, a za to vrijeme je u dresu Karamela odigrao 121 meč, te postigao 43 golova i zabilježio deset asistencija.
Podsjetimo, Brazilac je ove sezone za engleski klub odigrao dvije utakmice, a u listu strijelaca upisao se na meču protiv Southamptona, koji se igrao u prvom kolu Premiershipa.
After finishing the Cunha deal to Atletico Madrid, his agent Giuliano Bertolucci arrived in Paris yesterday.
— Max Bielefeld (@Sky_MaxB) August 26, 2021
He will hold talks with PSG over a potential move of his other client Richarlison (Everton) to the French capital as a replacement for Kylian Mbappé#TransferUpdate pic.twitter.com/NH6HDXrhis