28. 06. 2021 - 08:45
U dva posljednja meča grupe Brazil i Ekvador odigrali...
907
U dva posljednja meča grupe Brazil i Ekvador odigrali izjednačeno, dok je Peru odnio pobjedu nad Venecuelom

Grupe B na Copa Americi

0

Brazil je sa praktički drugim timom remizirao sa Ekvadorom, bilo je 1:1, a oba tima su obezbijedila plasman u četvrtinu finala.

Eder Militao je doveo Karioke u vodstvo u 37. minuti susreta, a Mena je u 53. postavio konačan rezultat sinoćnje utakmice.

U drugoj utakmici ove grupe, Peru je pobijedio Venecuelu rezultatom 1:0, a gol odluke je postigao Carrillo u 48. minuti utakmice. Ovim porazom Venecuela je ispala u grupnoj fazi Copa Americe.

Pogledajte gol Edera Militaa ovdje kao i ostale golove sinoćnjeg programa Copa Americe.